• Publicat 07 Mai 2018
  • Reactualizat 02 Iul 2018
  • Expiră 31 Jul 2018

Reprezentant Vânzări pentru Job Connect

Despre angajator

Suntem Job Connect, companie de consultanță și recrutare de personal din Sibiu. Căutăm un coleg care să promoveze serviciile noastre clienților din România, în special din Sibiu.

Te invit să afli câteva lucruri despre noi printr-un singur click aici.

Dacă ceea ce ai citit se potrivește cu perspectiva ta legată de viitor și crezi că vei face o treabă excelentă alături de noi, te invit să faci următorul pas: familiarizează-te puțin cu responsabilitățile notate în descrierea postului.

Descrierea postului

Ne dorim în echipă un coleg care să se ocupe de interacțiunea cu angajatorii (clienți sau potențiali clienți).

În calitate de Reprezentant Vânzări în Job Connect:

  • prospectezi zilnic piața și identifici companii care pot avea nevoie de serviciile noastre;
  • contactezi telefonic și prin e-mail persoane responsabile de recrutare și angajare din aceste companii;
  • identifici persoanele decidente (Proprietari, Administratori, Directori Generali, Directori de Resurse Umane, etc);
  • stabilești întâlniri în care căutați să înțelegeți de ce are nevoie compania pentru a se dezvolta și cum sunt oamenii din acea companie;
  • întocmești oferte, negociezi și răspunzi la obiecții;
  • pregătești contracte;
  • gestionezi relația cu clienții și interacționezi cu recruiterii pentru a furniza detalii către client despre etapa în care se află proiectul.

Cerințe

  • ai făcut activități similare cel puțin un an și ești decis să îți dezvolți aceste abilități;
  • ai avut contact cu corporații dar și cu companii mai mici;
  • cunoști limba engleză și ai permis de conducere cu minim 30.000 km la bord.

Beneficii și condiții de muncă

  • comision din vânzări;
  • bonuri de masă în valoare de 10 lei;
  • mașină, laptop și telefon de serviciu;
  • program de lucru de la 8 la 17;
  • o echipă veselă, motivată și prietenoasă.

Ești dornic să te dezvolți și să fii un om bun de vânzări, îți place să pui întrebări, să înțelegi oameni, afaceri și nevoile lor. Am creat acest job special pentru tine.

Ești indecis sau ai nelămuriri? Sună la numărul de  telefon de mai jos și căutăm să îți ușurăm decizia.

Recruiter

În 2015 am absolvit Facultatea de Pedagogie pentru Învățământul Preșcolar și Primar la Universitatea „Lucian Blaga” din Sibiu iar din iunie 2016 sunt Junior Recruiter. OAMENII sunt esența activității mele zilnice. Scopul meu este să pot face posibilă întâlnirea oamenilor meniți să lucreze împreună!