Căutăm un C# Developer pentru echipa din Timisoara
  • Publicat 29 nov. 2018
  • Reactualizat 31 ian. 2020
  • Expiră 02 Mar 2020

.Net Developer cu C#, ASP.NET și MVC

Angajatorul pe care îl reprezentăm este o companie europeană, lider pe piața sistemelor de ERP, Contabilitate, Gestiune Stocuri. Peste 1000 de programatori din 9 țări europene printre care și România ajută la automatizarea și dezvoltarea proceselor pentru aceste produse proprii.

Descrierea postului

Mai mult de 200 de programatori se bucură în acest moment de proiectele și beneficiile clientului nostru. Tehnologiile Microsoft și Google Cloud sunt baza în dezvoltarea proiectelor și produselor pe care le oferă clientul nostru.

Echipa din care veți face parte este formată din roluri de Software Architect, Team Manager, Business Analyst, Technical Test Engineer și echipa de Development.

Veți lucra cu:

  • C#
  • ASP.NET MVC
  • Ms SQL

În echipă sunt folosite practici moderne de programare precum:

  • Design patterns
  • Test Driven Development
  • Cloud Computing

Produsul pentru care veți lucra este găzduit prin Microsoft Azure și se extinde cu facilități noi și moderne pentru modulul de Gestiune si Stocuri.

Avem mai multe posturi deschise în echipa de development din Sibiu unde veți avea parte de următoarele beneficii și facilități:

  • spațiu de lucru modern aproape de centrul orașului cu toate dotările de care aveți nevoie;
  • perspective reale de dezvoltare în roluri de Architect sau Team Manager
  • acces la o comunitate activă de Research & Development formată din peste 1000 de programatori;
  • acces la instrumente de lucru moderne de colaborare și organizare;
  • salariu atractiv și pachet de beneficii ce include: al 13-lea salariu, pensie privată pilonul III, asigurare medicală la Allianz, tichete de masă în valoare maximă, 4 zile pe lună ce pot fi lucrate de acasă;
  • cafea și dulciuri;
  • facilități de relaxare și socializare într-un spațiu de lucru modern.

Recruiter

  • Camelia PORIME
  • Director Societate Comercială / Senior Recruiter
  • 0040754048248

Încerc să fiu liantul dintre dorințele clienților și cele ale candidaților, deoarece îmi place să lucrez cu oameni și pentru oameni. Vreau să aduc plus valoare în proiectele în care mă implic și să găsesc omul potrivit la locul potrivit.