• Publicat 15 ian. 2019
  • Reactualizat 03 mai 2019
  • Expiră 31 May 2019

Tâmplari și operatori CNC - fabrică de mobilier

Angajatorul este o fabrică de mobilier din apropierea Sibiului (25 de km distanță) ce aparține unui grup german cu peste 100 de ani vechime în fabricarea mobilierului. Vizualizați mai multe detalii despre angajator!

Descrierea postului

Căutăm un Tâmplari și Operatori CNC care să ajute în procesele de producție ale fabricii. În această fabrică se realizează corpuri de mobilier pentru hoteluri de lux din Germania, Austria și Elveția. Vorbim despre corpuri de mobilier din lemn masiv, lemn stratificat și PAL.

Veți participa la realizarea unor corpuri de mobilier precum:

  • dulapuri de haine;
  • mese;
  • paturi;
  • mobilier de hol;
  • noptiere.

Veți lucra ajutat de tehnologie modernă pentru execuția corpurilor. În fabrică există mai multe secții, fiind comenzi mari de care se ocupă toată fabrica.

Veți lucra cu oameni talentați și cu multă experiență în tâmplărie.

Cerințe

Aveți experiență sau calificare de tâmplar.

Sunteți pasionat de lemn și mobilier.

Sunteți deschis, comunicativ și vă place munca în echipă.

Vă avantajează activitatea într-un singur schimb de luni până vineri.

Sunteți interesat și de tehnologie care vă face munca mai ușoară și ați mai lucrat pe CNC-uri.

Sunteți dispus să faceți naveta din Sibiu în Ocna Sibiului cu transportul asigurat de firmă.

Beneficii și condiții de muncă:

  • lucrați într-un singur schimb;
  • tichete de masă;
  • transport asigurat din Sibiu;
  • prime și bonusuri;
  • tehnologie modernă de lucru și oameni cu experiență de la care puteți învăța.

Vă invit să apăsați butonul APLICĂ din dreptul acestui job iar noi putem să facem posibilă întâlnirea dumneavoastră cu angajatorul!