• Publicat 15 oct. 2020
  • Reactualizat 16 nov. 2020
  • Expiră 20 Nov 2020

Tamplar

Angajatorul este o fabrică de mobilier din apropierea Sibiului (25 de km distanță) ce aparține unui grup german cu peste 100 de ani vechime în fabricarea mobilierului. Vizualizați mai multe detalii despre angajator!

Descrierea postului

Vrem să cunoaștem un Tâmplar care să participe la toate procesele din producție. Aici se realizează corpuri de mobilier pentru hoteluri de lux din Germania, Austria și Elveția. Vorbim despre corpuri de mobilier din lemn masiv, lemn stratificat și PAL.

Veți participa de asemenea la asamblarea unor corpuri de mobilier precum:

  • dulapuri de haine;
  • mese;
  • paturi;
  • mobilier de hol;
  • noptiere.

Acestea vor fi asamblate înainte să plece către client.

Cerințe

  • înțelegeți un desen tehnic;
  • aveți experiență în toate procesele de fabricație ale diferitelor tipuri de mobilier.

Beneficii și condiții de muncă:

  • lucrați într-un singur schimb de Luni până Vineri;
  • tichete de masă;
  • transport asigurat din Sibiu;
  • prime și bonusuri.

Vă stăm la dispoziție pentru detalii avansate și pentru răspunsuri la întrebări care pot să se ridice în timp ce lecturați aceste informații.