Inginer constructor
  • Publicat 14 feb. 2018
  • Reactualizat 18 dec. 2018
  • Expiră 10 Dec 2018

Inginer Proiectant Construcții

Clientul nostru este o companie din Sibiu care se ocupă cu construcția de clădiri civile și industriale. De-a lungul timpului s-a implicat în construirea de hale industriale, clădiri rezidențiale și blocuri de locuințe, iar în continuare își doresc să atragă lucrări similare cu cele executate până acum, dar sunt deschiși în permanență și la provocări noi. Vezi mai multe detalii despre angajator.

Descrierea postului

Vei primi sprijinul echipei pentru a te familiariza cu activitățile zilnice și vei avea șansa să-ți dezvolti abilitățile într-un cadru prietenos.

Activitățile în care vei fi implicat/ă și pentru care vei primi sprijin, mai ales la început, se referă la:

  • analizarea schițelor primite de la beneficiar și arhitect;
  • întocmirea documentației pentru Cartea Tehnică a Construcției;
  • urmărirea costurilor proiectului și pregătirea decontării lucrărilor executate;
  • realizarea planurilor de croi pentru proiectele care includ confecții metalice (se oferă instruire la început);
  • întocmirea listelor de materiale necesare.

Cerințe

Ești Inginer și îți dorești să faci proiectare dedicată domeniului construcțiilor? Ai folosit AutoCAD și ești motivat/ă să înveți lucruri noi de la specialiștii din departamentul tehnic?
Vino să ne spui despre tine! Noi îți vom reprezenta candidatura într-un mod profesional și te vom pune în legătură cu angajatorul.

Beneficii și condiții de muncă

  • bonusuri în funcție de performanță;
  • bonusuri în perioada sărbătorilor;
  • transport asigurat;
  • tichete de masă în valoare de 12,5 lei;
  • program de lucru: 7:30 – 16:30.

APLICĂ la acest post și noi vom face posibilă întâlnirea ta cu o echipă tânără, în continuă dezvoltare!