field sales engineer
  • Publicat 22 mai 2019
  • Reactualizat 29 mai 2019
  • Expiră 30 Jun 2019

Inginer de Vânzări - Automatizări Industriale

Clientul nostru este o companie germană, lider în soluțiile smart pentru o industrie în continuă ,,E-voluție”!

Ți-ar plăcea să faci parte dintr-o echipă stabilă, energică și foarte pregătită în domeniul automatizărilor industriale?

În rândurile care urmează te informez despre o poziție disponibila de Inginer de vânzări în București/Pitești.

Click aici pentru mai multe detalii despre angajator!

Descrierea postului

În cadrul acestei poziții vei fi responsabil de zona de Sud a României și vei

  • organiza activitățile cu privire la vizitarea clienților existenți;
  • atrage clienți noi;
  • întocmi rapoarte de vizită;
  • oferta și echivala produse;
  • negocia prețuri;
  • identifica aplicații pentru produsele clienților.

Cerințe

Folosești Excel, PowerPoint si CRM;

Ai studii în domeniul electronic sau electrotehnic;

Deții permis de conducere valabil;

Cunoști limba engleză la nivel avansat.

Beneficii și condiții de muncă

  • program de 8 ore L-V;
  • bonusuri din vânzări;
  • mașină de serviciu care poate fi folosită în interes personal;
  • tabletă, mobil și un birou în București;
  • traininguri specifice activității tale și produselor din portofoliu;
  • teambuilding-uri;
  • periodic vei veni în Sibiu pentru ședințe sau seminarii;
  • vineri este ziua ta de birou.

Te regăsești printre cele spuse mai sus? Aplică la acest job și ai șansa să experiementezi permanent inteligența industrială!