• Publicat 24 sept. 2019
  • Reactualizat 20 nov. 2019
  • Expiră 01 Nov 2019

Tehnician Service

Angajatorul este o companie globală modernă și dinamică. Aceasta vine în sprijinul firmelor, comercializând diverse utilaje și pânze pentru prelucrarea lemnului.

Click pentru mai multe informații despre angajator!

Descrierea postului

În România, mai exact în Sibiu, compania își desfășoară activitatea începând cu anul 2008.

Pentru echipa lor dinamică, tânără și prietenoasă, vor să mai cunoască și să angajeze un Tehnician Service.

În cazul în care ești chiar TU interesat, vreau să ții cont de faptul că angajatorul se bazează pe tine să:

  • mergi la sediul clienților pentru a le instala utilajele tocmai achiziționate;
  • instruiești clienții cu privire la funcționalitatea acestora;
  • asiguri service-ul utilajelor la sediul clienților;
  • oferi consultanță telefonică în ceea ce privește mentenanța care nu necesita o deplasare.

Pentru toate acestea vei primi instruire iar în 6 luni vei fi „pe picioarele tale”.

Instruirea se face atât în România cât și în Polonia.

Detaliu important: Ai șansa să descoperi locuri foarte faine din Romania pentru că 60 % din timpul săptămânii ești plecat prin țară, la clienți. Vei face o treabă excelentă!

Cerințe

  • ești pasionat de domeniul tehnic;
  • te pricepi să interpretezi o schemă electrică (am o provocare pentru tine :D)
  • îți place să interacționezi cu oamenii și ești o persoană răbdătoare;
  • cunoști limba engleză la un nivel cel puțin mediu;
  • ai permis de conducere.

Le îndeplinești pe toate? Îți propun să ne vedem la o discuție și să punem în schemă tot ce știi tu și tot ce vrea angajatorul. Rezultatul te poate duce mai aproape de experiența unui job pe care să il faci cu placere.

Beneficii și condiții de muncă

  • program de 8 ore L-V;
  • dacă este cazul, ore suplimentare sunt plătite negreșit;
  • diurnă 50 lei/zi pentru perioada deplasărilor;
  • valoarea cinei este decontată până în valoarea de 50 lei;
  • al 13-lea salariu;
  • prime de Paște și de Crăciun;
  • transport asigurat/decontat.

Dacă ai citit până aici, înseamnă că ți-ai dat seama dacă este pentru tine acest job. Este? Aplică și hai să mergem mai aproape de o discuție cu angajatorul direct.