Lucrator in depozit
  • Publicat 18 iun. 2020
  • Reactualizat 07 iul. 2020
  • Expiră 05 Jul 2020

Manipulant marfa in depozit

Angajatorul este o companie de origine poloneză, modernă și dinamică. Aceasta vine în sprijinul firmelor, comercializând diverse utilaje și pânze pentru prelucrarea lemnului.

Click pentru mai multe informații despre angajator!

Descrierea postului

În România, mai exact în Sibiu, compania își desfășoară activitatea începând cu anul 2008.

Pentru echipa lor dinamică, tânără și prietenoasă, vor să mai cunoască și să angajeze un manipulant marfă.

În cazul în care ești interesat, vreau să ții cont de faptul că angajatorul se bazează pe tine să:

  • pregătești coletele pentru livrarea către client conform notei de transport;
  • pregătești materia primă și o transporți în zona de producție;
  • faci estimari in ceea ce priveste necesarul de piese;
  • aranjezi marfa pe rafturi în funcție de coduri;
  • participi împreună cu toată echipa la încărcarea și descărcarea tirurilor;
  • păstrezi ordinea și curățenia în depozit.

Cerințe

  • ești o persoană organizată și îți place să păstrezi ordinea în lucruri;
  • ești meticulos, te pricepi la calcule simple și ai cunoștințe de Excel;
  • îți place să comunici și de obicei te integrezi ușor într-o echipă;
  • ai permis de conducere cat. B

Beneficii și condiții de muncă

  • program de 8 ore L-V;
  • dacă este cazul, orele suplimentare sunt plătite negreșit;
  • al 13-lea salariu;
  • prime de Paște și de Crăciun;
  • transport asigurat de colegii de pe teren.

Ai decis că acest job ți se potrivește? Trimite-mi CV-ul tău și hai să stabilim pașii spre o discuție cu angajatorul!