responsabil productie
  • Publicat 04 aug. 2020
  • Reactualizat 05 aug. 2020
  • Expiră 30 Sep 2020

Responsabil Producție și Gestiune

Angajatorul pe care îl ajutăm să integreze în echipă un Responsabil de Producție și Gestiune, este o companie tânără din Sibiu care produce mobilier personalizat la comandă. În cei 5 ani de activitatea au câștigat aprecierea clienților din Sibiu și caută să își consolideze marca și să dezvolte afacerea mai mult. Acest post face parte din echipa care produce, livrează și montează corpurile de mobilier. Vezi mai multe detalii despre angajator aici.

Descrierea postului

Căutăm un om priceput pentru un post de Responsabil Producție și Gestiune care să organizeze o echipă mică și subcontractori împreună cu o mică gestiune. Principala provocare pe care o vei avea este de a ține o evidență precisă în Excel a planului de producție.

Cerințele job-ului:

  • ai studii superioare, preferabil în domeniu tehnic;
  • îți place să organizezi oamenii într-un mod plăcut și eficient;
  • ai organizat marfa într-un depozit;
  • ești o persoană organizată, atentă la detalii și în acelați timp dinamică;
  • ai participat la lucrări de montaj / premontaj;
  • folosești Excel pentru a ține o evidență precisă a proiectelor / comenzilor.

Ce vei avea concret de făcut:

Vei fi punctul de legătură între Proiectare & Achiziții și totul procesul de producție până la montajul corpurilor de mobilier la client;

Vei fi responsabil de finalizarea în termen a fiecărei comenzi și de curățenia de la posturile de lucru și din depozit;

Vei fi ajutat de 3 colegi care folosesc CNC-urile din fabrică pentru operații de găurire, placare și execută manual premontajul, accesorizarea componentelor;

Vei verifica comenzile primite de la furnizori și vei da feedback către Design și Achiziții;

Vei organiza echipa astfel încât să aibă materialele de care au nevoie pentru a realiza proiectele;

Vei planifica comenzile pentru producție și livări.

Beneficii și condiții de muncă:

  • prime de Sărbători (Crăciun și Paște);
  • bonus lunar în funcție de perfomanța obținută (calitate, volum, curățenie și abilitatea de a duce la final proiectele);
  • mașină de serviciu, telefon, laptop;
  • mediu plăcut de lucru cu cafea și apă la dispoziția ta.

Dacă această oportunitate ți se potrivește, te invit să apeși butonul APLICĂ. Pentru informații suplimentare despre acest job mă poți contacta la numărul de telefon de mai jos.