Manager de Productie
  • Publicat 22 dec. 2023
  • Reactualizat 25 ian. 2024
  • Expiră 24 Jan 2024

Clientul nostru este o companie de origine franceză, specializată în producția de ambajaje industriale reutilizabile, mijloace de stocare și echipamente de manipulare și utilaje specifice domeniului automotive.

Sediul se găsește în județul Sibiu, fiind activă începând cu anul  2005.

Descrierea postului

Pentru această companie, căutăm un Manager de Productie care să continue dezvoltarea echipei și a activităților pentru o perioadă cât mai îndelungată. Persoana pe care o căutăm trebuie să aibă experiență pe o poziție similară, deoarce va fi responsabilă de întreg procesul de producție!

Responsabilități

În cadrul acestei poziții, dumneavoastră veți avea responsabilități precum:

  • planificarea și gestionarea producției;
  • coordonarea activității a peste 40 de persoane distribuite pe mai multe ateliere de lucru;
  • asigurarea standardului de calitate;
  • raportarea și colaborare zilnică cu Directorul General.

Cerințe

  • aptitudini și abilități manageriale dobândite în activitatea profesională;
  • sunteți Inginer (nu este o condiție) și dețineți competențe tehnice solide dobândite în domenii precum automotive sau industrial (mecanică/sudură);
  • ați lucrat cu sisteme informatice de tip ERP;
  • sunteți o persoană comunicativă, receptivă și conciliantă.

Cerințe obligatorii

  • cunoștințele de limba franceză la nivel mediu-avansat;
  • aveți experiență în coordonare echipelor de minim 30/40 de persoane;
  • experiență în planificarea și gestionarea producției.

Beneficii și condiții de muncă

  • program de lucru de luni până vineri;
  • tichete de masă în valoare de 30 lei;
  • al 13-lea salariu oferit în 3 tranșe după 3 luni de activitate în firmă;
  • 22 de zile de concediu iar după 3 ani se mai adaugă o zi;
  • voucher de vacanță după 6 luni de activitate în firmă;
  • asigurare de sănătate după 6 luni de activitate;
  • transport decontat.

Vă stăm la dispoziție pentru mai multe detalii!

Vom contacta persoanele a căror experiență profesională corespunde cerințelor clientului nostru, dar vă mulțumim tuturor celor care aplicați la jobul nostru și vă dorim mult succes!

Fiecare experiență pe care am analizat-o și la care am meditat, ne-a permis să creștem și să înglobăm o fărâmă de înțelepciune în ceea ce facem noi. Implicit, ne-a obligat să facem acest lucru cu un preț, cel al timpului care s-a scurs.