• Publicat 12 Ian 2021
  • Reactualizat 14 Ian 2021
  • Expiră 11 Feb 2021

Responsabil de fabricatie

Despre angajator

Clientul nostru este o companie de origine franceză, specializată în producția de ambajaje industriale reutilizabile, mijloace de stocare și echipamente de manipulare și utilaje specifice domeniului automotive.

Sediul se găsește în orașul Cisnădie, județul Sibiu, fiind activă începând cu anul  2005.

Descrierea postului

Pentru această companie, căutăm un Responsabil de fabricație care să continue dezvoltarea echipei și a activităților pentru o perioadă cât mai îndelungată.

Responsabilități

În cadrul acestei poziții, dumneavoastră veți avea responsabilități precum:

  • planificarea producției;
  • coordonarea activității a peste 40 de persoane distribuite pe mai multe ateliere de lucru;
  • asigurarea standardului de calitate;
  • raportarea către Directorul General;
  • păstrarea legăturii cu clienții în ceea ce privește comenzile.

Cerințe

  • aveți experiență în coordonare echipelor de 30/40 persoane;
  • sunteți Inginer (nu este o condiție) și dețineți competențe tehnice solide dobândite în domenii precum automotive sau industrial (mecanică/sudură);
  • ați lucrat cu sisteme informatice de tip ERP;
  • sunteți o persoană comunicativă, receptivă și care caută mereu binele în orice situație;
  • cunoașteți limba franceză deși NU este o condiție eliminatorie.

Beneficii și condiții de muncă

  • program de lucru de luni până vineri;
  • tichete de masă în valoare de 15,18 lei;
  • al 13-lea salariu oferit în 3 tranșe după 3 luni de activitate în firmă;
  • 22 de zile de concediu iar după 3 ani se mai adaugă o zi;
  • voucher de vacanță după 6 luni de activitate în firmă;
  • asigurare de sănătate după 6 luni de activitate;
  • o masă caldă pe zi;
  • transport decontat.

Vă stăm la dispoziție pentru mai multe detalii!

Recruiter

  • Adina ANGHEL
  • Senior Recruiter, Social Media & Marketing Responsible
  • 004 0754048181

În 2015 am absolvit Facultatea de Pedagogie pentru Învățământul Preșcolar și Primar la Universitatea „Lucian Blaga” din Sibiu iar din iunie 2016 sunt Recruiter. OAMENII sunt esența activității mele zilnice. Scopul meu este să pot face posibilă întâlnirea oamenilor meniți să lucreze împreună!