• Publicat 14 apr. 2021
  • Reactualizat 18 mai 2021
  • Expiră 30 Jun 2021

Recrutam sudor fara experienta

Angajatorul este o companie de origine franceză, specializată în producția de ambalaje industriale, mijloace de stocare și echipamente de manipulare și utilaje specifice domeniului automotive.

Sediul este în orașul Cisnădie, județul Sibiu, și activează începând cu anul 2005.

Descrierea postului

Pentru această companie recrutăm un Sudor care este la început de drum.

Fie că sunteți deja familiarizat cu activitatea de sudură sau poate ați studiat această specializare în liceu, sunteți candidatul potrivit.

Motivația dumneavoastră și dorința de a vă dezvolta stau de asemenea la baza alegerii de a aplica la acest job.

Responsabilități

  • pentru început veți primi instruire despre activitatea de sudură;
  • după instruire veți începe efectiv să lucrați pe proiectele din producție.

Beneficii și condiții de muncă

  • program de lucru de luni până vineri;
  • tichete de masă în valoare de 15,18 lei;
  • prime;
  • transport decontat.

Vă stăm la dispoziție pentru mai multe detalii!