• Publicat 27 iul. 2022
  • Reactualizat 29 aug. 2022
  • Expiră 27 Sep 2022

Economist

Clientul nostru este o companie românească de evidență și expertiză contabilă, prezentă pe piață începând cu anul 1999. Sediul se află în Sibiu.

Aceasta este membră CECCAR și are în portofoliu societăți prestatoare de servicii, producție și comerț, atât la nivel național cât și internațional.

Echipa este compusă din 5 persoane iar 4 dintre ele sunt experți contabili.

Descrierea postului

Clientul nostru caută să angajeze un Economist pasionat și entuziasmat de această meserie.

Responsabilitățile se rezumă la evidențe contabile și întocmire și depunere declarații fiscale.

Cerințe

  • aveți studii superioare în domeniul financiar-contabil;
  • cunoașteți limba engleză la nivel cel puțin mediu;
  • cunoașteți programul Excel la nivel mediu;
  • sunteți interesat/ă de o colaborare de durată;
  • sunteți o peroană organizată, atentă și sociabilă.

Beneficii și condiții de muncă

  • program de luni până vineri de la 9:00 la 17:00;
  • tichete de masă în valoare de 30 lei;
  • bonusuri ce au legătură cu reușitele profesionale dar și bonusuri pentru evenimente personale.

Vă stăm la dispoziție cu plăcere pentru o discuție, iar dacă împreună vom decide că vă potriviți acestui rol, noi facilităm întâlnirea dumneavoastră cu angajatorul.