• Published 11 Aug 2023
  • Updated 07 Mar 2024
  • Expires 29 Feb 2024

Reprezentant vânzări

Despre angajator

Despre companie:

Clientul nostru o companie activă de mai bine de 60 de ani pe plan internaţional, cu reprezentanţe şi parteneri de colaborare în aproape 30 de state din Europa, pe piața de piese de schimb pentru camioane și semiremorci.

Job Description

Recrutăm Reprezentant Vânzări pentru o companie care activează pe piața de piese de schimb pentru camioane și semiremorci.

Responsabilități:

  • Gestionare portofoliu clienți;
  • Identificare clienți noi;
  • Promovarea gamei de produse;
  • Consultanță tehnică și post-vânzare;
  • Dezvoltare relații cu clienții existenți.

Cerințe:

  • Experiență vânzări (1 an, preferabil auto);
  • Cunoaștere piață de profil;
  • Abilități MS Office;
  • Permis auto cat. B (3 ani fără evenimente majore);
  • Abilități comunicare și negociere;
  • Studii superioare profil tehnic;
  • Experiență programe identificare piese camioane.

Ofertă (bonusuri, beneficii):

  • Mediu de lucru profesional;
  • Echipament vânzare (autoturism, laptop, telefon);
  • Instruire în companie;
  • Pachet salarial motivant;
  • Oportunități de carieră în expansiune.

Date de contact:

  • job@jobconnect.ro
  • +40754048181