• Publicat 30 oct. 2019
  • Reactualizat 27 nov. 2019
  • Expiră 26 Nov 2019

Gestionar

Angajatorul este o companie globală modernă și dinamică. Aceasta vine în sprijinul firmelor, comercializând diverse utilaje și pânze pentru prelucrarea lemnului.

Click pentru mai multe informații despre angajator!

Descrierea postului

În România, mai exact în Sibiu, compania își desfășoară activitatea începând cu anul 2008.

Pentru echipa lor dinamică, tânără și prietenoasă, vor să mai cunoască și să angajeze un Gestionar.

În cazul în care ești chiar TU interesat, vreau să ții cont de faptul că angajatorul se bazează pe tine să:

  • gestionezi și organizezi un depozit de aprox. 700 mp;
  • te ocupi de mișcările din depozit și de toată documentația aferentă;
  • preiei comenzi de piese de schimb și le transmiți către departamentul din Polonia;
  • te ocupi de realizarea facturilor;
  • faci estimari in ceea ce priveste necesarul de piese pe stoc.
  • ești responsabil de expedierile către clienti.

Cerințe

  • ai cel puțin 1 an experiență pe un post de gestiune;
  • ai cunoștințe avansate de utilizare a calculatorului;
  • ai mai făcut facturi și folosești cu ușurință softuri dedicate acestor documente;
  • cunoști limba engleză la un nivel cel puțin mediu;
  • atestatul de stivuitorist este de dorit dar nu este o condiție obligatorie;
  • ești o persoană dinamică și îți place munca în echipă.

Le îndeplinești pe toate? Îți propun să ne vedem la o discuție și să punem în schemă tot ce știi tu și tot ce vrea angajatorul. Rezultatul te poate duce mai aproape de experiența unui job pe care să il faci cu placere.

Beneficii și condiții de muncă

  • program de 8 ore L-V;
  • dacă este cazul, ore suplimentare sunt plătite negreșit;
  • al 13-lea salariu;
  • prime de Paște și de Crăciun;
  • transport asigurat/decontat;
  • primă consistentă dacă inventarul anual arată bine.

Dacă ai citit până aici, înseamnă că ți-ai dat seama dacă este pentru tine acest job. Este? Aplică și hai să mergem mai aproape de o discuție cu angajatorul direct.